Isparta Keçiborlu Vereseli Kayhan Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 56 dk önce
Vereseli Kayhan Eczanesi logo
Vereseli Kayhan Eczanesi logo

Vereseli Kayhan Eczanesi

0
(0)

Isparta Keçiborlu Vereseli Kayhan Eczanesi. Nöbetçi Vereseli Kayhan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Vereseli Kayhan Eczanesi Isparta ili Keçiborlu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Vereseli Kayhan Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Vereseli Kayhan Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Vereseli Kayhan Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Vereseli Kayhan Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Vereseli Kayhan Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2022 Çarşamba Isparta Keçiborlu Nöbetçi Vereseli Kayhan Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Vereseli Kayhan Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Vereseli Kayhan Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Vereseli Kayhan Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Vereseli Kayhan Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Vereseli Kayhan Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Vereseli Kayhan Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Vereseli Kayhan Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Vereseli Kayhan Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Isparta İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Isparta ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Vereseli Gonca Eczanesi

Isparta Senirkent Vereseli Gonca Eczanesi. Nöbetçi Vereseli Gonca Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Erol Eczanesi

Isparta Gelendost Erol Eczanesi. Nöbetçi Erol Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Can Eczanesi

Isparta Şarkikaraağaç Can Eczanesi. Nöbetçi Can Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sofulu Eczanesi

Isparta Merkez Sofulu Eczanesi. Nöbetçi Sofulu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.